Прибуття до м. Жовкви
Жовква збудована за принципом «ідеальних міст» доби Ренесансу. До видатних історико-архітектурних ансамблів відноситься добудова історичної Ринкової площі (сучасна пл. Вічева) із замком 1594 р., костелом Св. Лаврентія XVII ст., Василіанський (XVII–XX ст.) іДомініканський (XVII–XVIII ст.) монастирі. Високу художню цінність мають зразки дерев'яного зодчества, збережена на території колишніх передмість та синагога в стилі Ренесанс. На невеликій території історичного центру, що з 1994 року має статус Державного історико-архітектурного заповідника, сьогодні знаходиться близько 55 пам'яток архітектури, в тому числі світового рівня.
Екскурсія містом.
Храм св. Йосафата ( Домініканський монастир)
Церква на цьому місці постала вперше у XVI ст. Спочатку вона була дерев'яною і за деякий час згоріла. Новий храм звели з каменю. Костел було зведено в 1653—1655 роках, на кошти Теофілії Собеської, як усипальницю для її сина Марка. В інтер'єрі дотепер збереглися надгробки Теофілії та Марка Собеських, виконані у другій половині XVII ст. відомим скульптором Андреасом Шлютером.
Храм Пресвятого Серця Христового та монастир оо. Василіян.
У храмі знаходиться саркофаг із мощами св. мученика Пертенія Церкву збудовано 1612 року на місці дерев'яної завдяки привілею Станіслава Жолкевського. У XVIII столітті збудовано вежу. У 1895р було закладено друкарню отців Василіан. Теперішній розпис церкви з 1932 по 1934 роки створював Юліан Буцманюк. У 1990 церкву повернено ордену Отців Василіян.
Костел св. Лаврентія
Збудований у 1606–1618 роках на штучному насипі, як родовий мавзолей родини Жолкевських та пантеон лицарської слави. У підземеллі похований Станіслав Жолкевський, його дружина Реґіна з Гербуртів з сином Яном, родина Даниловичів, батько короля Якуб Собєський, королевичі, державні секретарі, настоятелі, меценати храму. За кількістю і значимістю поховань видатних діячів польської історії костел часто називають «Малим Вавелем»
Церква Святої Трійці
Збудована на колишньому Львівському передмісті у 1720 році коштом парафіян та королевича Костянтина на місці попередньої церкви, що згоріла у 1717 році. Церква становить собою дерев'яну тризрубну будівлю із цегляною добудовою — ризницею. 21 червня 2013 р. на 37-й сесії Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Камбоджі церква Святої Трійці внесена до списку всесвітньої спадщини в числі 16-ти дерев'яних церков Карпатського регіону Польщі і України. (зараз перебуває на реставрації)
Церква Різдва Богородиці
Церква збудована у 1705 на місці старої, також дерев'яної. Всередині знаходиться унікальний бароковий іконостас, виконаний у 1708—10рр. жовківським майсром Кінушем. Теперішні ікони виконані у 90-х рр. XVII століття, а іконостас розписаний майстрами жовківської школи, провідної на той час у малярстві та різьбі, у 1710—27 роках.
Екскурсія музеєм та вихід на оглядовий майданчик на ратуші.

Переїзд до Червонограда (Кристинополя)

Монастир отців Василіан у Кристинополі засновано 1763 року. Фундатором монастиря став Францішек Салезій Потоцький. 
Монастир володів великою бібліотекою, у якій свого часу перебував славний «Апостол». Це унікальна культурна і духовна пам’ятка України, яка збереглася в давньослов’янській літературній традиції із ХІІ століття і походить із західної частини Київської Русі. До Кристинополя він надійшов із сусіднього монастиря у Городищі та отримав назву «Кристинопільський апостол». Крім того, у монастирській бібліотеці перебувало Бучацьке Євангеліє ХІІ-ХІІІ століття.
З кінця XVIII століття у храмі зберігалися мощі святого Онуфрія. Цей святий був найбільш шанованим у Кристинополі. Щороку, 25 червня, у день його вшанування, відбувались релігійні процесії, що з часом переросли у загальноміське свято.

В цьому монастирі склав свої чернечі обіти майбутній митрополит Андрей Шептицький. У наш час в монастирському храмі зберігається чудотворна ікона Матері Божої Кристинопільської.

Обід

  • Відвідини василіянського монастиря св. Юрія.
  • Молитва перед Кристинопільською чудотворною іконою Пресвятої Богородиці

Переїзд до м. Сокаль

  • Молебень до Первоверх. Апп. Петра і Павла перед мощами святих.
  • Молитва перед копією Сокальської Чудотворної ікони
  • Екскурсія містом

Повернення додому