6 - 10 грудня 2021 р. Б.
         16 - 20 лютого 2022 р. Б.

  380 євро + авіапереліт (оплата в гривнях по курсу)
    Італія
  Рим - Ватикан - Асиж
 
Важливо! Поїздка лише для вакцинованих осіб вакцинами AstraZeneca, Moderna, Pfizer.
 
Відчуй себе римлянином!
4 ночі та 5 днів проживання у Римі - і наступного разу Ви зможете самі проводити екскурсію Римом для своїх друзів. Тим більше, що Вам екскурсію буде проводити справжній фанат Рима!
Ми встигнемо побачити усе найцікавіше і трішки більше! Ми досхочу посмакуємо піцою, джелато і вином!
Нагуляємося вуличками Рима та Асижу!
Дослідимо Ватикан і зверху, і під землею!
Словом, полетіли закохуватись у Рим! Знову!
Програма
1 день
Вилітаємо зі Львова до Рима о 11:10 год авіакомпанією Ryanair рейс FR7861.
12:20 - приліт до Рима, заселяємося в готель і йдемо гуляти Римом.

П'ємо вино, їмо піцу, починаємо нашу пригоду!
2 день
Рим, Ватикан

Після сніданку вирушаємо у наступний екскурсійний день.
Відвідини Ватикану та Базиліки св. Петра.
Базиліка — католицька базиліка, найбільша споруда Ватикану та найбільша християнська церква у світі. Входить у десятку найвищих церков світу, є однією із чотирьох патріарших базилік Рима та обрядовим центром Католицької церкви.
Після смачної італійської піци продовжуємо нашу прогулянку Римом. Недалечко від Ватикану є Замок Сант-Анджело, відомий також як Мавзолей АдріанаІдемо до славнозвісного фонтану ді Треві, роззявлюємо рот від подиву, кидаємо монетки, щоб знову повернутись і біжимо на Пяца Навона. А згодом побачимо Пантеон. Так, ту саму будівлю, де дірка у стелі. Можливо, дізнаємось для чого вона і що роблять, коли починає падати дощ.
Вільний час на вечерю. Ночівля в готелі.
3 день
Рим
Сніданок.
Цього дня програма буде не менш насиченою. Побачимо Колізей (ззовні), оглянемо Форум Романум (з оглядового майданчику) та трішки осліпнемо від краси та білизни Пяца Венеція.
Виїзд до Базиліки св. Павла - однією із чотирьох папських базилік. Саме тут на стінах Ви побачите портрети усіх Пап.
Собор був знищений пожежею в 1823 році, але чудова мозаїка V століття дивом вціліла. У 1840 році собор був відновлений за старими кресленнями, але при цьому був збудований новий мозаїчний фасад. Він являє собою суцільне сяйво золота, фарб і кольору.
Вільний час на вечерю. Ночівля в готелі.
4 день
Рим - Асиж
Сьогодні пропонуємо два сценарії цього дня на вибір:
Варіант 1: сідаємо на потяг і вирушаємо у казку, тобто містечко Асиж. (Вартість факультативу - 60 євро. Сюди входять квитки на потяг в обидві сторони, міський транспорт, супровід керівника та екскурсія містом.)
Якщо хочете відчути себе, ніби на зйомках фільму про Середні віки - Вам сюди! Адже все місто виглядає, як декорація! Практично кожна будівля - з каменю, а місцеві жителі всіляко прикрашають екстер'єр. Відомим містечко стало завдяки двом великим постатям Католицької церки – св. Франциску та св. Кларі – людям, які обновили духовне життя Західної Європи у 12 ст.Св.Франциск заснував найчисельніший чин у світі – орден францисканців. Його мощі знаходяться у Базиліці св.Франциска. Св.Клара – духовна послідовниця св.Франциска, прожила 42 роки в затворі, започаткувала життя жіночої спільноти св. Франциска, яка з часом почала називатися кларисками або Бідними Дамами. Її мощі знаходяться у Базиліці св.Клари.

Варіант 2: залишитися у Римі та відвідати Ватиканський музей та Сікстинську капелу. (у цьому разі квитки потрібно викуповувати зазделегідь). Можна прогулятися районом Трастевере - старенький район Рима з атмосферними вуличками, фонтанами, кафе та маленькими магазинчиками. Можна також пройтись пагорбом Авеніно, зайти у церкву св. Сабіни. Саме там є точка, звідки видно три держави - Італію, Ватикан та Мальтійський орден.
А ще можна відвідати Вуста правди — антична кругла мармурова плита з зображенням маски Тритона (або Океану), що датується IV ст. до н. е.. і розташована з XVII століття в портику церкви Санта Марія ін Космедін в Римі. Маска досягає 1,75 м в діаметрі і має товщину 19 см, можливо слугувала люком Клоаки Максима або частиною фонтану. Зроблена з фригійського мармуру.
У Середньовіччі зародилася легенда про те, що Вуста можна використовувати як детектор брехні: якщо брехун покладе руку у відкритий рот, божество відкусить її.
Або піти до Іспанських сходів (станція метро Spagna) а звідти перейти в парк Вілла Боргезе.
Можна відвідати Базиліку Св. Івана на Лятерані, звідти можна взяти автобус до Аппієвої Дороги (найдавнішої дороги Риму і світу) прогулявшись на Аппієвою Дорогою можна піти на екскурсію в Катакомби.

5 день
Рим

Цього дня у нас буде можливість відвідати найбільш ексклюзивну екскурсію у Римі - до обмеженої зони Ватикану, куди на день може зайти не більше, ніж 100 осіб.
Ватиканський некрополь з гробницею Святого Петра – найкраще збережений стародавній цвинтар у Римі з артефактами, фресками та барельєфами, які повертають відвідувача у часи імперського Риму та ранніх християнських гонінь. Він знаходиться безпосередньо під Базилікою св. Петра у Ватикані!
Вартість екскурсії - 25 євро. ОБОВ'ЯЗКОВА реєстрація зазделегідь.
Купуємо сувеніри і вирушаємо до аеропорту та летимо додому.
19:15 - виліт з Рима. 22:30 - ми у Львові
Рейс Ryanair FR7860
 
Що входить у вартість: 
Оглядові екскурсії по програмі.
Супровід керівника групи.
Усі трансфери за програмою (окрім факультативних виїздів).
Ночівлі в готелях зі сніданками.

Що не  входить у вартість:
Ми довіряємо твоєму смаку, тому ти можеш на свій розсуд вибрати куди хочеш піти за додаткову оплату.

Авіапереліт (орієнтовна вартість з ручною поклажею - від 30 євро).
City-tax (6 Є/день).
Ватиканський музей (25Є вхід + 2Є аудіосистема).
Міський транспорт у Римі.