Дати:  23.10.2021 - 30.10.2021 (+/- 4 дні);

Місця: ОАЕ (виліт з Львова);

Вартість: 18 470грн. * вартість може змінитися на момент бронювання туру

Мандрівка в Об’єднані Арабські Емірати – можливість доторкнутися до загадкового ісламського світу. Чудова нагода побачити Дубай, що активно розвивається і постійно дивує туристів з усього світу та вражаючу столицю ОАЕ, місто Абу-Дабі з величними мечетями та унікальною природою.

Не забудьмо і про духовну складову паломництва. Щоденна Євхаристія та реколекційні науки – створюють можливість для кожного учасника отримати духовну поживу та зростання.

 

1-й день

Виліт зі Львова. Приліт в місцевий аеропорт.

Трансфер до готелю The S Hotel Al Barsha (готель може бути замінений на рівноцінний).

Ночівля в готелі.

2-й день

Божественна Літургія. Реколекційна зустріч. Сніданок. Відпочинок на морі.

Дубай – найбільше місто Об`єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ), одне з найцікавіших міст у світі. Зараз це туристичний, культурний, економічний центр, що динамічно розвивається.

16:00 виїзд до Dubai Mall – найбільшого торгівельного центру

Факультативна екскурсія – Дубайський акваріум і підводний зоопарк (вхідні квитки $15-20)

Дубайський акваріум розташований в торгівельному центрі Dubai Mall. В ньому мешкають 33 тис. водних тварин, серед яких акули, скати та інші морські риби. Суцільна передня скляна панель акваріума в 2010 році була занесена в книгу рекордів Гіннеса як найбільша.

Музичний фонтан в центрі Дубаю – один з найбільших та найвищих у світі. Його довжина становить 275 м, а висота струменів досягає 150 метрів, що приблизно дорівнює висоті 50-поверхового будинку. Фонтан підсвічений 25 кольоровими і 6600 точковими прожекторами. Відкритий в травні 2009 року.

Хмарочос Бурдж Халіфа – поки що найвища споруда у світі, висотою 828 м (162 поверхи). Відкритий 4 січня 2010 року. Найвищий оглядовий майданчик хмарочоса розміщений на висоті 442 м ,підйом на 124-125 поверх (Факультативна екскурсія, вартість вхідного квитка $40-45 дол)

Ночівля в готелі.

3-й день

Божественна Літургія. Реколекційна зустріч. Сніданок.

Факультативна екскурсія в Абу Дабі ($75) – столицю ОАЕ ( може не відбутися у зв’язку з карантинними обмеженнями).

Мечеть шейха Заїда – найбільша мечеть в ОАЕ та шоста за розміром у світі. Названа на честь шейха Заїда бен Султана Аль Нахайана, засновника і першого президента ОАЕ. Одночасно молитися в цій мечеті може більше 40 тисяч віруючих. Спорудження мечеті завершено 2007 року.

Мечеть налічує 80 куполів, прикрашених білим мармуром. Основний заввишки 70 м і більше 32 м у діаметрі. Зовні мечеть налічує 1096 колон і 96 в головному молитовному залі.

  • Лувр – художній музей, відкритий 2017 року. До колекції Лувру Абу-Дабі увійшли експонати різних епох і цивілізацій, у тому числі картини Пікассо, Гогена, Мане, Магрітта, Белліні тощо.
  • манґровий парк Jubail Mangrove Park

Манґри – це ліси, які заселяють періодично затоплювані ділянки морських узбереж та гирл рік, і є захищеними зі сторони моря кораловими рифами чи дрібними островами. Манґри ростуть у солоній воді.

У Jubail Mangrove Park прокладені дерев’яні доріжки, побудовані над водою в манґрових заростях. Всього створено три маршрути: найдовший становить 2 км, а найкоротший – 1 км. Парк починає працювати з 09.00 до заходу сонця і на поточний момент є безкоштовним. Весь маршрут розділений на тематичні зони. Під час прогулянки можна спостерігати за рибами, крабами, птахами та іншими тваринами.

Ночівля в готелі.

4-й день

Божественна Літургія. Реколекційна зустріч. Сніданок. Відпочинок на морі.

Піша прогулянка по Дубаю: Старе місто – історичний р-н Аль Фагіді, музей + затока Дубай Крик

Район Аль-Фагіді відомий Історичним кварталом із такими традиційними будівлями, як форт Аль-Фагіді XVIII ст., де тепер розміщено виставки Музею Дубая, присвячені пірнанню за перлинами.
Дім шейха Саїда-Аль-Мактума – колишня королівська резиденція, де зараз представлено старі фотографії та документи, а в Історичному й Дайверському селищах розміщено копії мазанок із гончарями та ювелірами за роботою.

Ночівля в готелі.

5-й день

Божественна Літургія. Реколекційна зустріч. Сніданок. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія в парк Miracle Garden, працює з 16:00 ($13).


Ночівля в готелі.

6-й день

Сніданок. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія в Місто в місті – т.зв. дубайська Венеція – Мадінат Джумейра.

Прогулянка на абрі (човні) з виглядом на Бурдж аль Араб (Па

рус) – 82 дірх = $23 (за бажанням) або можна просто прогулятися.

Відвідини Atlantis The Palm — курортного комплексу на штучному острові Пальма Джумейра в Дубаї.

Ночівля в готелі.

7-й день
Божественна Літургія. Реколекційна зустріч. Сніданок. Відпочинок на морі .

Можливість поїхати у заповідник дикої природи Рас-Аль-Хор.

Факультативна екскурсія Global Village ( 5 -10 $ ).

Факультативна екскурсія в район Dubai Marina.

Круїз в світлі вогнів Великого міста ($20-25)

8-й день

Божественна Літургія.

Сніданок. Виселення з готелю о 12:00. Вільний час. Шопінг.

Переїзд до аеропорту.

Виліт з Дубаю і приліт у Львів .

У вартість поїздки входять: супровід духівника-керівника групи; авіапереліт; проживання в готелі зі сніданками (7 ночей); трансфер аеропорт – готель – аеропорт; медичне страхування.

У вартість поїздки не входять: факультативні екскурсії; проїзд громадським транспортом або таксі; туристичний збір $15 за весь період проживання. Тест на наявність Covid-19.

Вартість за факультативні екскурсії вказана орієнтовно.

Дати вильоту можуть бути змінені авіакомпанією.