12 - 19 грудня
  795 євро + авіапереліт
    Італія
  Неаполь - Помпеї - узбережжя Амальфі - Соренто - Рим - Ватикан - Асиж - Сієна - Піза -
        Флоренція
 
Від Амальфі до Пізи
Бути в одному лиш Римі - ще не означає бути в Італії. Ця поїздка - найрізноманітніша Італія: від маленького та стародавнього Асижу - до величної Флоренції; від кольорового узбережжя Амальфі - до міста, де застиг час - Помпей. Маршрут краси та контрастів. Міста, які створила людина, та які зруйнувала природа. Та ще й літаком зі Львова! 
Програма
1 день
Переліт Львів - Рим
Трансфер в готель у Неаполі, поселення.  
2 день
Неаполь
Саме тут "народився" рецепт піц марінера та маргарита. Напевно, їх обов'язково треба тут скуштувати. Та крім цього Неаполь - дуже цікаве місто, де з будь-якої точки видно грізний Везувій, який ніяк не засне.
Час на обід.

Якщо пощастить із погодою (а вона тут переважно сприятлива), то піднімемося на сам вулкан, щоб оглянути його, та побачити чудовий краєвид. Підйом до кратеру платний - 15 євро з обов'язковою попередньою реєстрацією.
Час на вечерю та переїзд в готель на нічліг. 
3 день
Амальфі. Сорент
Цей день - абсолютний естетичний шок! Найчарівніші узбережжя Італії готові показати себе у всій красі! Узбережжя Амальфі та Соренто.
Узбережжя Амальфі знають у всьому світі, це найкрасивіше і найвідоміше узбережжя Італії, воно включає в себе відомі на весь світ селища – Амальфі і Позітано.
Амальфітанське узбережжя славиться своїми природними ландшафтами: дикою і недоторканою природою, яка вітає багатьох туристів протягом усього року. Захоплюючий краєвид містить в собі частинки світового мистецтва, історії та культури. Дана частина італійського регіону Кампанья включена в Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Позмагатися у красі з Амальфі легко може Соренто - невеличке місто на Неаполітанському півострові, що рясно вкрите апельсиновими та лимонними садами та практично всюди має вихід до моря. З набережних відкриваються приголомшливі види на вулкан Везувій та Неаполь
Ще одним плюсом цих містечок є близькість до руїн стародавнього міста - Помпеї. Міста, де час зупинився після виверження вулкану у 79 році. Проблем додала величезна хмара попелу, яка накрила місто, тим самим "законсервувала" всіх і все, що було там. Сьогодні Помпеї - невеличке Італійське містечко із музеєм під відкритим небом на околиці.
Переїзд на нічліг до Рима. 
4 день
Ватикан. Рим
Відвідини Ватикану та Базиліки св. Петра.
Базиліка — католицька базиліка, найбільша споруда Ватикану та найбільша християнська церква у світі. Входить у десятку найвищих церков світу, є однією із чотирьох патріарших базилік Рима та обрядовим центром Католицької церкви.
Після смачної італійської піци продовжуємо нашу прогулянку Римом. Ідемо до славнозвісного фонтану ді Треві, роззявлюємо рот від подиву, кидаємо монетки, щоб знову повернутись і біжимо на Пяца Навона. А згодом побачимо Пантеон. Так, ту саму будівлю, де дірка у стелі. Можливо, дізнаємось для чого вона і що роблять, коли починає падати дощ.
Можлива екскурсія підземеллями Ватикану. Вартість - 20 євро з обов'язковою попередньою реєстрацією.
Нічліг біля Риму. 

5 день
Рим, Асиж
Екскурсія містом розпочнеться з базиліки Санта Кроче. Саме там зберігаються уламки Хреста Христового, знайденого царицею Єленою в Єрусалимі: цвях, два шипи з тернового вінка та залишки дошки з написом I.N.R.I., прибитої до хреста.
Побачимо Лятеранську Базиліку, Колізей (ззовні), оглянемо Форум Романум (з оглядового майданчику) та трішки осліпнемо від краси та білизни Пяца Венеція. Виїзд до Базиліки св. Павла - однією із чотирьох папських базилік. Саме тут на стінах Ви побачите портрети усіх Пап.
Собор був знищений пожежею в 1823 році, але чудова мозаїка V століття дивом вціліла. У 1840 році собор був відновлений за старими кресленнями, але при цьому був збудований новий мозаїчний фасад. Він являє собою суцільне сяйво золота, фарб і кольору.
16:00 виїзд з Рима до Асижу.
Якщо хочете відчути себе, ніби на зйомках фільму про Середні віки - Вам сюди! Адже все місто виглядає, як декорація! Практично кожна будівля - з каменю, а місцеві жителі всіляко прикрашають екстер'єр. Відомим містечко стало завдяки двом великим постатям Католицької церки – св. Франциску та св. Кларі – людям, які обновили духовне життя Західної Європи у 12 ст.
Св.Франциск заснував найчисельніший чин у світі – орден францисканців. Його мощі знаходяться у Базиліці св.Франциска. Св.Клара – духовна послідовниця св.Франциска, прожила 42 роки в затворі, започаткувала життя жіночої спільноти св. Франциска, яка з часом почала називатися кларисками або Бідними Дамами. Її мощі знаходяться у Базиліці св.Клари.
Переїзд на нічліг. 
6 день
Сієна, Піза
Таак! Нарешті Ви зможете зробити фото "я тримаю Пізанську вежу"!
Але спершу - Сієна.
Одна з найбільших красунь Італії. Місто є одним з найпопулярніших туристичних центрів країни з багатющою культурною та історичною спадщиною. Сієну багато хто вважає одним з найкрасивіших середньовічних міст Італії, яке не тільки зберігло оригінальне історичне ядро, а й атмосферу. Це стародавнє місто, засноване за легендою Ремом, в Середньовіччі щосили змагався з Флоренцією. Сієна розташована на трьох пагорбах з серцем на Пьяцца-дель-Кампо, де раніше знаходився Римський форум. Історичний центр є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Піза — це тихе провінційне університетське місто, яке славиться своїми художніми та архітектурними скарбами. Місто зберегло більшу частину контуру старовинних стін і унікальну історичну атмосферу. Піза відрізняється насамперед чудовою групою будинків на площі П'яцца дель Дуомо, яка також називається Площею Чудес.
Переїзд до готелю на нічліг. 
7 день
Флоренція
Цього дня ми знайомимося з перлиною Італії - Флоренцією. Піша екскурсія триватиме 2-3 години, за які ми встигнемо сповна насолодитися архітектурою, краєвидами та атмосферою колиски ренесансу.
Нічліг у готелі. 
8 день
Трансфер в аеропорт Рима.
Сніданок. Трансфер в аеропорт.
Переліт до Львова.
 
Що входить у вартість: 
Медичне страхування.
Оглядові екскурсії по програмі.
Супровід керівника групи.
Оренда та перевезення автобусом, пальне, платні дороги.
Ночівлі в готелях зі сніданками

Що не  входить у вартість:
Ми довіряємо твоєму смаку, тому ти можеш на свій розсуд вибрати куди хочеш піти за додаткову оплату.

Авіапереліт (орієнтовна вартість без багажу - 30-45 євро).
City-tax.
Марметанська в'язниця (вхід 5Є).
Ватиканський музей (25Є вхід + 2Є аудіосистема).
Базиліка Климента (вхід 5Є).
Катакомби св. Калліста (8Є вхід).
Accademia Gallery (вхід 22.5Є).
Uffizi Galery (вхід 12Є).
Міланський Собор (приблизно 12Є з особи + гід 100Є на групу).
Санта Марія делла Грація (вхід 10Є).
Кораблик Венеція (квиток 7.5Є).
Міський транспорт.