Дата: 3-12.09.2021

Вартість:  410 € + 300 грн.
Країна: Хорватія
Готель: Hotel Riva*** (Макарська Рів'єра)
Автобусом зі Львова
Маршрут: Львів/Мукачево - Макарська рів’єра – Спліт – Пелешац – о.Хвар – Дубровник – Плітвіцькі озера – о. Корчула - Мукачево/Львів
ПЛР-тестування централізовано по містах


1 день
Виїзд з України.
Проходження україно-угорського кордону.
Нічний переїзд до Хорватії.
2 день - ХОРВАТІЯ, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (Бріст)
Прибуття в Хорватію у Макарську Рів’єру. Поселення в готель Riva*** (14:00-15:00).

Відпочинок на морі.
Вечеря та ночівля в готелі.

 

3 день - СПЛІТ

Сніданок в готелі. Екскурсія до міста Спліт (обов’язкова екскурсія).
Довідка: Спліт — друге за величиною і значимістю місто Хорватії. Воно розташоване на узбережжі і тому дуже популярне для туристів. Центральна, історична частина міста внесена до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Основна визначна пам’ятка міста — палац Діоклетіана, побудований в 295-305 роках римським імператором Діоклетіаном. Територія сучасної Хорватії, як і велика частина Європи, в той час була підконтрольна Риму. Реконструйований палац виглядає дуже велично. Звичайно, в такому шикарному вигляді палац не зберігся, та й взагалі важко сказати наскільки він зберігся. Адже весь історичний центр Спліта це і є палац. Всередині його стін розташовані житлові приміщення, музеї, ресторани. Це дуже незвично, ніби сучасне місто вросло в палац 3-го століття. За довгі роки існування в місті змішалася величезна кількість різних стилів архітектури, саме цим Спліт і привабливий.

Відпочинок на морі.
Вечеря в готелі.

4 день - ПЕЛЕШАЦ, о. ХВАР, МАКАРСЬКА
Сніданок в готелі.

Відпочинок на морі.
Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

*Рекомендуємо екскурсію на півострів Пелешац + острів Хвар (20 € /10 €)
Довідка: Пельєшац — півострів незвичайної витягнутої форми в Південній Далмації, з’єднаний з узбережжям 1,5-кілометровим перешийком. Його захоплюючі ландшафти, мальовничі пляжі і затоки, лісисті пагорби і долини вражають тих, хто приїжджає на Пельєшац. Ця малонаселена область Хорватії здавна славиться виноробством, вирощуванням оливок, розведенням устриць і виробництвом солі. В вартість прогулянки входить обід з рибою, салатом, вином та соком.
 
*Рекомендуємо екскурсію до містечка Макарська (10€ /7 €).
Довідка: Місто Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто «Макарської рів’єри», вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі. Тиха бухта, в якій розташоване місто, надійно прикрита від моря і вітру двома мисами і гірським масивом Біоково, що досягає максимальної висоти 1762 м. Перший готель у Макарській відкрився в 1914 році, але справжній розквіт Макарскої рів’єри почався в 70-х роках. Місто поділяється на дві бухти мисом Св. Петра. У західній бухті розташувалася курортна зона, пляжі, готелі та крамниці, уздовж берега проходить пішохідна зона. Історичний центр Макарської — типовий для Далмації — старе місто з вузькими вимощеними вуличками. Найбільш відомі його визначні пам’ятки — церква Св. Марка і церква Св. Петра, Францисканський монастир, численні палаци в стилі бароко і венеціанський фонтан, створений в 1775 році. Клімат в Макарській дуже м’який, кількість сонячних днів найбільша в Хорватії, а пляжі вважаються одними з найкращих в Хорватії. З міста Макарська зручно відвідати Спліт (60 км) і Дубровник (140 км).
 
Вечеря та ночівля в готелі.

 

5 день - ДУБРОВНИК

Сніданок в готелі.
Відпочинок на морі.
Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

*Рекомендуємо екскурсію до Дубровника (35 €, діти 25 €).
Довідка: Дубровнік – стародавнє місто Хорватії на узбережжі Адріатики. Його не випадково називають «Перлиною Адріатики». При вигляді фортеці старого міста просто німієш від захвату. Розглядаючи в Дубровнику стародавні камені фортець Хорватії, скріплені розчином на основі яєць, зовсім забуваєш, що ти тут тільки турист. Починає здаватися, що час повернувся назад і ти — чи то венеціанський купець, що приплив сюди зі своїми товарами, чи то хорватський мореплавець, що збирається на світанку покинути рідний порт.
 
Вечеря в готелі.

6 день - ПЛІТВІЦЬКІ ОЗЕРА, КРКА
Сніданок в готелі.
Відпочинок на морі.
Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону, Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

*Рекомендуємо поїздку до національного парку «Плітвіцькі озера» (трансфер 45€ + вх. квиток 25€).
Довідка: Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар’єри травертину і таким чином з’явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфозам були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Парк має площу понад 29 000 гектарів (29482 га). Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер. Також, на території парку знаходиться найдавніший хвойний і буковий ліс, який постійно самовідтворюється. Вовки, ведмеді, рідкісні птахи і багато інших мешканці лісу вже протягом багатьох століть ведуть у парку природний спосіб життя. Крім того, національний парк Плітвіцькі озера знаходиться аж ніяк не на рівнинній місцевості, а найвища гора називається Мала Капела, висота її досягає 1280 метрів.
 
*Рекомендуємо екскурсію до Національного парку Крка (25 € + 16 € вхідний квиток / 20 € + 12 € вхідний квиток).

Довідка: Національний парк Крка Хорватії вважається одним з дивних райських куточків природи. Парк розкинувся в північно-східній області від Шибеника на узбережжі однойменної річки. Тут є сім мальовничих водоспадів і кілька красивих озер. Водоспад Манойловач є найбільшим у парку, його висота сягає майже 60 метрів.

Вечеря та ночівля в готелі.

7 день - о. КОРЧУЛА

Сніданок в готелі.
Факультативно пропонуємо екскурсію на о.Корчула (35 €, в ціну входить обід на кораблику).
Довідка: Хорвати пишаються тим, що великий мандрівник Марко Поло народився в Хорватії на острові Корчула. Це один з найкрасивіших островів Хорватії, з віковими сосновими лісами і буйною середземноморської рослинністю. Піщані пляжі острова розташовані в тихих, спокійних бухтах.
Крім того, саме на Корчулі роблять знамениті хорватські білі вина «Грк» і «Пошип».
Центральну частину міста Корчула утворює старий град, основу якого складає Кафедральний собор Святого Марка.
Вечеря та ночівля в готелі.

 

8 день - БАЧИНСЬКІ ОЗЕРА
Сніданок в готелі.
Пропонуємо екскурсію в на Бачинські озера (10 € дорослі/ діти 7 €)!

Довідка: Бачинські озера знаходяться на півдні Хорватії і являють собою комплекс з 7 з’єднаних між собою протоками озер Црнішево, Очуша, Підгора, Сладінац, Шіпак, Плитка і відокремленого Врбник. Ця водна мережа займає площу в 138 га. Бачинські озера оточені мальовничими ландшафтами, що включають гори і буйну рослинність, це одне з найбільш красивих місць Хорватії.


Екскурсія корабликом тривалістю 1,5 год. Під час екскурсії пригощатимуть місцевими напоями. Чудовий настрій та красиві пейзажі гарантовані.
Вечеря та ночівля в готелі.

 

9 день - МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (Бріст)
Сніданок в готелі. Виселення з готелю о 10.00. Відпочинок на морі.


Виїзд з Хорватії після обіду.

10 день
Прибуття в Україну ближче до вечора.
ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім паломникам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду
* Рекомендуємо взяти з собою: каримат (туристичний килимок); купальник/плавки, рушник, в’єтнамки; панаму чи капелюх для захисту від сонця


У вартість входить:
переїзд комфортабельним автобусом єврокласу за маршрутом подорожі;
супровід керівника групи;
проживання у готелі Riva*** (2-3-місні номера з видом на море, TV, кондиціонер);
харчуваня: сніданок (“шведська лінія”), вечеря.

У вартість не входить:
медичне страхування (за бажанням можна оформити страховий поліс самостійно**);
ПЛР-тестування;
факультативні екскурсії за програмою;
додатково оплачується сіті такс (1,5 € за ніч проживання в готелі з особи).
**При оформлені страхового медичного полісу самостійно, всі процедурні питання при захворюванні турист вирішує особисто.

Важлива інформація:
оплата здійснюється у гривнях за комерційним курсом на день оплати;
туроператор залишає за собою право змінювати порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні;
автобусні послуги у вільний час не передбачені;
за затори на дорогах й можливі затримки на кордоні туроператор відповідальності не несе.