Екскурсійний тур для випускників: Будапешт, Венеція, Верона

Дата на замовлення

€215 + 200грн.

Детальніше...

1 день:

Виїзд зі Львова, перетин кордону, нічний переїзд до Будапешта.

 

2 день:

Приїзд до Будапешта. Екскурсія, вільний час.

Сім красивих мостів зв’язують Пешт, Буду і Обуду – три історичні частини Будапешта, столиці Угорщини. Мандруючи містом, ми побачимо будівлю Парламенту, найбільшу в Європі, Собор св. Іштвана, освячений на честь першого короля Угорщини.

Переїзд на ночівлю до готелю.

 

3 день:

Приїзд до Венеції.

Венеція це одне з найбільш прекрасних та унікальних міст світу. Ми пройдемо його древніми вуличками які приведуть нас до собору святого Марка. У вівтарній частині собору ми зможемо приклонитися до мощей одного з євангелистів та учнів Ісуса Христа. Вільний час і повернення до автобусу на кораблику.

Переїзд на ночівлю до готелю.

4 день:

 

Переїзд до Верони. Екскурсія, вільний час.

Верона – Одне з найбільш романтичних і відвідуваних міст Італії. Воно розташоване у регіоні Венетто, біля підніжжя Альп. Верона зберегла й поєднала мистецькі елементи різних історичних діб, що змінювали одна одну, а також яскраво передає найвизначніші історичні етапи концепції фортифікованого європейського міста. Ми зможемо побачити античний римський амфітеатр, який є древнішим, від Колізею, готичний замок Кастельвеккіо (1354-75) з мостом Скалігерів і передмостовими баштами, п'яцца делле Ербе та П'яцца дей Синьйорі, а також дворик який “розповідає” про всім відому історію кохання Ромео та Джульєтти. 

Нічний переїзд до Львова.

 5 день:

Повернення до Львова.

 

У вартість поїздки входить:

  • 2 нічліги у готелях;;
  • 2 сніданки;
  • переїзд автобусом єврокласу;
  • супровід керівника групи;
  • медичне страхування;