12.11 – 19.11.2020

495$ + 200 грн.

Детальніше..

1 день:
Виліт зі Львова. Переліт до Шарм-ель-Шейх, поселення  Grand Oasis Resort  4* – All inclusive – перша лінія (парасольки, шезлонги, матраци, рушники – безкоштовно), поруч корали. На території є басейн.
Відпочинок на морі (в залежності від часу прибуття). Вечеря

2 день:
Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.
Можливість факультативної екскурсії в Шарм-ель-Шейх. Можливість побачити коптську катедру Всіх Святих, римо-католицький храм, синагогу та музей фараона Тутанхамона.


Певернення в готель. Вечірня молитва та духовні науки. Вечеря.

3 день:
Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.
Екскурсія в Червоний каньйон, катання на верблюдах, екскурсія в пустелю.
Вечірня молитва та духовні науки. Вечеря.4 день:
Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.
Вечеря.
 Виїзд для підйому на гору Хорив (Синай) – гора, яка згадується у Старому Завіті  як місце, де Бог вручив Мойсею кам'яні таблиці з десятьма заповідями. На вершині гори Мойсея знаходяться православний храм Святої Трійці і маленька мечеть. На північ від церкви під скелею є невелика печера, де, згідно Біблії, протягом сорока днів і ночей ховався Мойсей (Вих 24:18, Вих 33:20-23). На північному схилі гори розташований православний печерний храм пророка Іллі і його колодязь, а також православна капличка Богородиці.5 день:
Нічний підйом на гору Синай. Молитва, читання Святого Письма.
 Відвідини монастиря св. Катерини - одиного з найдавніших, безперервно діючих християнських монастирів у світі. Заснований в IV ст. біля підніжжя гори Синай. У 2002 році монастирський комплекс був включений ЮНЕСКО в список об'єктів Світової спадщини. На території монастирського комплексу розташований храм Преображеня Господнього та каплиці, освячені в честь різних святих. Монастир Святої Катерини володіє унікальним зібранням ікон, серед яких ікони VI ст. – найдавніші у світі.

Повернення в готель. Обід. Відпочинок.
Вечірня молитва та духовні науки. Вечеря.

6 день:
Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.
Вечірня молитва та духовні науки. Вечеря.

7 день:
Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі.
Відпочинок на кораблі на Червоному морі (за бажанням). Снорклінг – пірнання з маскою та трубкою, щоб побачити корали та підводний світ. Обід.
Повернення в готель. Вечірня молитва та духовні науки. Вечеря.

8 день:
Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер до аеропорту. Повернення до Львова.
Вартість паломництва: 495 $+200 грн.  (оплата у гривні по курсу Туроператора в день оплати).


У вартість входить: авіапереліт; трансфер згідно з програмою; проживання та харчування (all inclusive) в готелі; екскурсії на гору Синай, монастир св. Катерини; супровід духівника та керівника групи;  медичне страхування з покриттям СОVID-19.
У вартість не входить: ПЛР – тест; екскурсія в Єрусалим (за бажанням) – вартість орієнтовно – 120 $ з особи ( у зв’язку з карантинними обмеженнями ця ексурсія може не відбутися); екскурсія до Червоного каньйона, катання на верблюді, квадроциклі + обід – 30 $ (при наборі групи від 15 осіб); морська прогулянка на кораблику з дайвінгом і снорклінгом + обід – вартість 30$ (при наборі групи від 15 осіб); оглядова екскурсія Шарм-ель-Шейхом – 10 $ (при наборі групи від 10 осіб). Всі екскурсії факультативні.
Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів та дні екскурсій.
Години вильоту можуть бути змінені авіакомпанією.