28 вересня - 3 жовтня
 160 € + 250 грн
   Боснія і Герцеговина
 Меджугор'є, Неум

День 1
Виїзд зі Львова

Проходження україно-угорського кордону.
Нічний переїзд до Хорватії.

День 2
Прибуття до Меджугор'я у Боснії і Герцеговині.
Піст на хлібі і воді.

Поселення в готель.
Обідовечеря.
Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор'є.
Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста та могили отця Славка Барбаріча.
Екскурсія по Меджугор'ї.
Ночівля в готелі.

День 3
Меджугор’є

Сніданок.
Сходження на гору Подбрдо**.
Молитва на вервиці.
Обідовечеря.
Зустріч із спільнотою "Ченаколо"***.
Божественна Літургія.
Вечірня молитовна програма. 
Ночівля у готелі.

*Факультативно пропонуємо екскурсію до водоспаду Кравіца. Вартість - 7 €.

**Подбрдо - так називають це місце, що у селі Б’яковічі, де візіонери вперше побачили Богородицю – Царицю Миру. З того часу тут збираються прочани, щоб разом молитися на вервиці. Біля підніжжя Подбрдо - гори об'явлень, знаходиться "Голубий Хрест", де з 4 липня 1982 р. збираються молитовні групи.

***Спільнота «Ченаколо» - заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві.

День 4
Меджугор’є
Піст на хлібі і воді.

Сходження на гору Кріжавец*.
Хресна дорога.
Сніданок.
Зустріч з Патріком і Ненсі**.
Обідовечеря.
Молитва біля мироточивого хреста та могили о. Славка Барбаріча.
Божественна Літургія.
Вечірня молитовна програма.
Ночівля у готелі.

*Гора Кріжевацї височить над Меджугор’єм. На її вершині споруджений хрест в пам’ять про 1900-ліття розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут правиться Служба Божа у першу неділю після Різдва Богородиці (свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього). На цій горі паломники (індивідуально та групами) здійснюють Хресну дорогу, переходячи від стації до стації, а на самій вершині мають змогу побути наодинці в тиші перед Богом. Кріжевиц став Голгофою Меджугор’я.

**Канадець Патрік працював мийником та продавцем машин, потім — менеджером, генеральним менеджером і, врешті, став власником мільярдного автомобільного бізнесу. Його життя було насичене алкоголем та жінками. Після другого розлучення Патрік зустрів Ненсі, яка була адвокатом. Вони одружилися, повінчалися і зрозуміли, що їхнє життя не варте нічого, якщо в ньому немає Бога. Патрік прийняв рішення про переїзд в  Меджугор’є. Основним проектом його життя стало будівництво замку Марії для священників, монахів і паломників.

 

День 5
Меджугор’є

Божественна Літургія.
Сніданок.
Виселення з готелю.
Виїзд до Львова.

День 6
Повернення до Львова.

 

Ціна включає: проживання в готелі, сніданки та обіди згідно програми, трансфер автобусом на весь час перебування, супровід священника, та керівника групи. Базове медичне страхування.

У вартість не входить: медичне страхування з покриттям COVID-19, ПЛР – тест на коронавірус ( COVID-19), екскурсії згідно програми – 5-10 євро; приватні витрати.
Можливе одномісне поселення за додаткову оплату.