2-7/05/2022 та 23-28/05/2022

 155 € + 250 грн
    Боснія і Герцеговина
  Меджугор'є

Невеличке хорватське селище в Боснії, яке розташоване біля підніжжя двох гір – Крживаца і Подбрдо, звідки його назва Меджугор’є, на початку 80-х років стало місцем об’явлення Пресвятої Богородиці і за кілька десятків років перетворилося в одну з найвідоміших і найвідвідуваніших святинь світу. Саме тут 24 червня 1981 року, у свято св. Йоана Хрестителя четверо підлітків, що вийшли погуляти на околицю села, побачили сяючу жіночу постать з дитиною на руках. На другий день на цьому ж місці світла Панна відкрила дітям (тоді їх було вже шестеро) своє ім’я: «Я – Благословенна Діва Марія, Матір Ісуса». З того часу Пресвята Богородиця продовжує відвідувати візіонерів до сьогоднішнього дня. Тобто об’явлення тривають, і це робить Меджугор’є унікальною святинею. Із 1987 року об’явлення Діви Марії відбуваються щомісяця, 25 числа. Декого з візіонерів Діва Марія відвідує щодня. Божа Мати відкриває їм таємниці, що стосуються їхнього власного життя, життя парафії, до якої вони належать, та цілого світу, «усіх людей, що прагнуть іти дорогою святості», – як висловилася сама Божа Мати.

День 1
Виїзд зі Львова.

Проходження україно-угорського кордону.
Нічний переїзд до Боснії і Герцеговини.

День 2
Прибуття до Меджугор'я у Боснії і Герцеговині.

Поселення в готель.
Обідовечеря.
Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор'є.
Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста та могили отця Славка Барбаріча.
Ночівля в готелі.

День 3
Меджугор’є.

Сніданок.
Сходження на гору Подбрдо*.
Молитва на вервиці.
Обідовечеря.
Зустріч із спільнотою «Ченаколо»*.
Божественна Літургія.
Вечірня молитовна програма. 
Ночівля у готелі

*Спільнота «Ченаколо» - заснована італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві.

*Подбрдо - так називають це місце, що у селі Б’яковічі, де візіонери вперше побачили Богородицю – Царицю Миру. З того часу тут збираються прочани, щоб разом молитися на вервиці. Біля підніжжя Подбрдо - гори об'явлень, знаходиться "Голубий Хрест", де з 4 липня 1982 р. збираються молитовні групи.

 

День 4
Меджугор’є
Сходження на гору Кріжавец*.
Хресна дорога.
Сніданок.
Зустріч з Патріком і Ненсі**.
Обідовечеря.
Божественна Літургія.
Вечірня молитовна програма.
Ночівля у готелі.

*Гора Кріжевацї височить над Меджугор’єм. На її вершині споруджений хрест в пам’ять про 1900-ліття розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут правиться Служба Божа у першу неділю після Різдва Богородиці (свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього). На цій горі паломники (індивідуально та групами) здійснюють Хресну дорогу, переходячи від стації до стації, а на самій вершині мають змогу побути наодинці в тиші перед Богом. Кріжевиц став Голгофою Меджугор’я.

**Канадець Патрік працював мийником та продавцем машин, потім — менеджером, генеральним менеджером і, врешті, став власником мільярдного автомобільного бізнесу. Його життя було насичене алкоголем та жінками. Після другого розлучення Патрік зустрів Ненсі, яка була адвокатом. Вони одружилися, повінчалися і зрозуміли, що їхнє життя не варте нічого, якщо в ньому немає Бога. Патрік прийняв рішення про переїзд в  Меджугор’є. Основним проектом його життя стало будівництво замку Марії для священників, монахів і паломників.

 День 5
Меджугор’є

Божественна Літургія.
Сніданок.
Виселення з готелю.
Виїзд до Львова.

По можливості прогулянка корабликом по р. Дунай. Вартість 15-20€.

Нічний переїзд до України.

ДЕНЬ 6
Повернення до Львова.

 

У вартість входить:

  • Проживання в готелі
  • Сніданки та обіди згідно програми;
  • Трансфер автобусом на весь час перебування;
  • Супровід священника та керівника групи;
  • Базове медичне страхування;

У вартість не входить: 

  • Медичне страхування з покриттям COVID-19 (за бажанням);
  • ПЛР – тест на коронавірус ( COVID-19);
  • Екскурсії згідно програми – 5-10 євро;
  • Приватні витрати.
  • Можливе одномісне поселення за додаткову оплату;